جوانسازی پوست

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست در مشهد

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست از دیرباز رویای بشریت بوده و به دنبال یافتن اکسیر جوانی بوده اند امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در حیطه پزشکی به این مهم دست یافته اند.

همه ما دوست داریم چهره جوان و شاداب داشته باشیم، ردپای چروک ها و علائم پیری را از پوست صورتمان پاک کنیم. این کار علاوه بر اینکه رضایت ما را از خودمان افزایش میدهد در روابط اجتماعی و شغلی نیز تاثیر مثبت دارد روش های پیشرفته جوانسازی پوست غیرجراحی با کمترین درد و ناراحتی امروزه به وفور در دسترس هستند و می توانند ما را به خواسته ها یمان برسانند. به طوری که حتی از فرزندانمان جوانتر به نظر برسیم حدس زدن سن زیبا جویانی که به طور منطقی این کار را انجام می دهند به سادگی ممکن نیست. لازم نیست به دنبال جراحی یا روش های پرخطر برویم یک برنامه ریزی حرفه ای که توسط یک پزشک زیبایی انجام میشود با کمک دستگاههای پیشرفته به راحتی این هدف را تامین می کند.
در مرکز ما اولین قدم بررسی  شرایط جسمی و ظاهری چهره می باشد.
پس از معاینه و انجام کارهای لازم یک برنامه برای شما ارائه میشود. اغلب می توانید با یک یا دو جلسه نتایج چشمگیر و طولانی مدت به دست بیاورید لازم است در مورد روش های مختلف اطلاعات کلی داشته باشید برای این منظور بعضی از آنها را به طور خلاصه شرح خواهم داد برای درک بهتر مکانیسم اثر این روش ها ابتدا باید توضیحاتی را در مورد روند پیری چهره بدانید:

میکرودرم در مشهد

پیری پوست:

یک پوست جوان ظاهری شاداب با رنگ یکنواخت دارد چروک و افتادگی ندارد و ضخامت آن مطلوب می باشد با افزایش سن پوست افتادگی ندارد و ضخامت آن مطلوب می باشد با افزایش سن پوست به تدریج تغییر می کند و شل شده و افتادگی پیدا میکند و چروک های متعدد در سطح آن پدیدار می شود.
برای درک روند پیری پوست مثالی را ذکر می کنم در پوست رشتههایی به نام الاستین و کلاژن وجود دارد که مسئول حفظ استحکام و قوام پوست می باشند.
درست مانند ستون های یک ساختمان که اسکلت آن محسوب میشوند با افزایش سن رشته های الاستین و کلاژن کمتر ساخته می شوند و مقدار آنها در پوست کاهش می یابد پس اگر اسکلت ساختمان ضعیف باشد یا ستونی وجود نداشته باشد ساختمان فرو میریزد و با تکیه به همین مثال چروک ها در پوست به همین شکل ایجاد می شود.
البته با افزایش سن فقط پوست صورت پیر نمیشود بلکه تمام بافتهای چهره تحلیل می رود چربیهای صورت کاهش یافته و یا از محل اصلی خود نزول پیدا می کند و عضلات صورت تغییر می کند،حتی استخوان ها دچار تحلیل می شوند نتیجه اینکه برای جوانسازی پوست باید همه این عوامل را در نظر بگیریم که ما به آن جوانسازی پوست سه بعدی می گوییم.

جوانسازی

روش های مختلف جوانسازی پوست هر کدام بخشی از مشکلات ناشی از پیری صورت را برطرف می کند به همین دلیل اغلب لازم است دو یا سه روش به طور همزمان یا در ادامه درمان استفاده شود بسته هایی به همین منظور طراحی شده اند و با توجه به نیاز جوانسازی ما دقیقاً شما روش های درمان را اولویت بندی می کنیم.

روش های متداول جوانسازی پوست :

به طور کلی ما روش های جوانسازی پوست را به دو دسته کلی تقسیم می کنیم:

 • دسته اول روشهایی هستند که با تحریک الاستین و کلاژن سازی باعث حفظ جوانی و قوام پوست میشوند به منظور پیشگیری یا درمان مورد استفاده قرار میگیرند که شامل موارد زیر می باشد:
  – RF
  میکرونیدلینگ 
  مزوتراپی 
  –  PRP
  – کربوکسی تراپی
  تیکسل Tixel ( جوانسازی تک جلسه ای بالیوودی )
 • دسته دوم روشهایی هستند که به منظور پر کردن یا تنظیم حرکت عضلات صورت مورد استفاده قرار میگیرند که شامل تزریق فیلر ،چربی و تزریق بوتاکس می شود.

PRP

نکته:

نتایج درمانی در روش های دسته اول در طی زمان ایجاد می شود و برای رسیدن به جوانسازی واقعی از سن پوستی مناسب اساس درمان به شمار می روند. در صورتی که از آنها به موقع و درست استفاده
شود نیاز به تزریق بوتاکس و فیلر را به تعویق می اندازد در دسته دوم اغلب نتایجی درمانی به سرعت ایجاد میشود و برای ایجاد تغییرات ظاهری مورد استفاده قرار می گیرد.

کدام یک از این روشها برای من لازم است؟

انتخاب روش درمان به عوامل متعددی مانند سن پوست ، وضعیت شغلی ، تمایلات فرد، میزان هزینه در نظر گرفته شده. برای درمان رنگ پوست بیماری های زمینه ای بستگی دارد که در طی جلسات
مشاوره تعیین می گردد. بنابراین صرف زمان کافی برای مشاوره بسیار مهم است . برای داشتن یک برنامه درمانی موفق باید همه نگرانیها و انتظاراتتان را بگویید و پس از رسیدن به یک توافق به 
پزشک معالجتان اطمینان کنید و تا رسیدن به نتایج پیش بینی شده منتظر بمانید

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید


اینجا کلیک کنید