در هورتن چه می کنیم؟

ما در هورتن خدمات °۳۶۰ تناسب اندام را ارائه می دهیم. حتماًمی پرسید منظور چیست؟ خوب بگذارید توضیح دهم.

داشتن یک اندام موزون آرزوی هر فردی است که چه به لحاظ سلامتی و چه از نظر اجتماعی دارای اهمیت می باشد این روزها تناسب اندام به اولین معیار برای زیبایی تبدیل شده است. داشتن اندام متناسب مستلزم داشتن سبک زندگی سالم می باشد. همه افرادی که اضافه وزن دارند بارها و بارها راه های مختلف لاغری را امتحان کردند امادرنهایت با شکست مواجه شده اند یا اینکه پس از مدتی چاقتر وناامیدتر از گذشته شده اند. آنها گاهی به باشگاه های ورزشی میروند و ورزش میکنند. معمولا انواع رژیم های لاغری را امتحان کرده اند و یا در کلینیک زیبایی با دستگاه های لاغری مختلف سعی دررسیدن به هدفشان داشته اند.

به نظر شما این روش ها بی فایده اند؟ مسلماً خیر . همه اینها لازم هستند ولی هیچ کدام به تنهایی موثر نیستند به علاوه شما نیاز به انگیزه و حمایت کافی دارید.

اولین و مهمترین شرط برای رسیدن به وزن مناسب کنترل رژیم غذایی میباشد ۷۰ درصد مسیر فقط همین است هم کالری مصرفی باید متناسب باشد هم سایر نیازمندیهای فرد باید تامین گردد.

گرسنگی کشیدن غیر اصولی، در نتیجه گرفتار شدن در دام کمبودهای تغذیه ای و مقاومت بدن در برابر کاهش وزن، بدترین کاری است که می توانید انجام دهید.

می بینید که حتما نیاز به یک کارشناس تغذیه دارید.

شما به تحرک کافی نیاز دارید تا بتوانید عضلاتتان را ورزیده و سالم نگه دارید و سوخت و ساز کافی در بدن ایجاد کنید این شرط دوم است. چه چیزی بهتر از یک مربی خصوصی ورزش؟ خوب همه ما این را می دانیم ولی فقط وقتی موفق می شویم که انگیزه و تعهدکافی برای رسیدن به هدف داشته باشیم.

چه کسی بهتر از یک روانشناس می تواند کمک کند؟

موانع ذهنی بزرگترین معضل برای رسیدن به هدف می باشد نگران نباشید روانشناس هورتن به شما کمک می کند.

و اما مشکل بعد رفتاری های روزمره باعث می شود به بهانه های مختلف از برنامه عقب بیفتیم یک وعده ناپرهیزی کنیم یا یک، جلسه تمرین را ترک کنیم چه کسی بهتر از یک حامی می تواند برنامه راپیگیری کند و دلسوزانه ما را در مسیر رسیدن به هدف پیش برد.

فقط مشکل به این ختم نمی‌شود. خیلی از افراد جامعه بیماری های جسمی و اسکلتی مختلف دارند یا در حین برنامه رژیم و ورزش ممکن است نیاز به معاینه پزشک و دخالت درمانی داشته باشندمی بینید که حضور یک پزشک به عنوان عضوی از تیم تخصصی که مسئولیت تناسب اندام شما را به عهده دارد کاملا لازم است.

و اما یک مسئله :

مشکل تناسب اندام خیلی ها موضعی است مثلاً چاقی پهلو شکم بازو وکنار ران و…

بدتر از آن سلولیت یک عارضه اعصاب خورد کن است که تعداد قابل توجهی از خانمها به آن گرفتارند .

چه باید کرد ؟ تکنولوژی های مهندسی پزشکی دستگاه های مختلفی در این زمینه طراحی کردند که در طی برنامه تناسب اندامتان از آنها بهره خواهید برد.

دیگر چه ؟سایر نگرانی‌هایتان مثل افتادگی پوست صورت یا ریزش مو در طی برنامه لاغری نیز با  کمک یک پزشک زیبایی پیشگیری و درمان می شود.

قدم بعدی : شاید نیاز به دخالت یک جراح برای پیکر تراشی یا جراحی ترمیمی باشند شاید همه نیاز به روش های پیشرفته کنترل وزن مثل گاستریک بالون  یا اسلیو معده داشته باشیم.

در هر صورت همه این ها را در پکیج های تخصصی لاغری هورتن در نظر گرفته‌ایم حتی اگر وقت کافی ندارید فرزند کوچک در خانه داریدیا به دلیلی قادر به حضور در باشگاه نیستید یا وقت آشپزی ندارید باز هم می توانید با پکیج های لاغری هورتن به تناسب اندام برسید. موفقیت شما با دستگاه های آنالیز ترکیبات بدن قدم به قدم پایش و ثبت می شود و شما با مشاهده آن هم نیروی مضاعف می گیرید و هم جوایز مختلف دریافت می کنید و سخن آخر خدمات ۳۶۰ درجه تناسب اندام هورتن فقط با قدرت اراده شما به نتیجه می‌رسد ما در این مسیر همراهتانیم.