لیفت با نخ

برای کند کردن روند پیری پوست، تحریک الاستین و کلاژن سازی با طرق مختلف صورت می‌گیرد. یکی از این روش ها لیفت با نخ یا تردینگ صورت است. نخ های صورت به دو دسته کلی تقسیم می شوند:
۱- نخ های ساده ی سفت کننده
این نخها تحریک الاستین سازی و کلاژن سازی همراه با اثر پرکنندگی مختصر دارند. از آنها در مراحل ابتدایی پیری پوست جهت پیشگیری از پیشرفت روند افتادگی پوست استفاده می‌شود و یا به صورت مکمل همراه بانک های دیگربرای افزایش اثر آن مورد استفاده قرار می‌گیرد .این نخها لیفت فوری ندارند و به مرور زمان با ایجاد فیبروز کیفیت پوست را بهبود میبخشند.

۲-نخهای خاردار یا کاگ:
نخهای خاردار در یک یا چند جهت زواید خارمانند در سطح خود دارند و با تکنیک‌های متفاوت برای رفع افتادگی های متوسط صورت مورد استفاده قرار میگیرند.لیفت با نخ کاگ دارای دو اثر است در مرحله ابتدایی کشش ایجاد شده توسط نخ باعث بهبود ظاهر صورت به نحو چشمگیری می شود و افتادگی ها را رفع می کند مرحله دوم بعد از جذب نخ در طی سه چهار ماه ایجاد می شودکه به علت تحریک اثر الاستین سازی و کلاژن سازی می باشد و باعث افزایش ضخامت پوست می شود.

لیفت با نخ چگونه انجام میشود؟
برای کاشت نخ ها در صورت از بی حسی موضعی استفاده می کنیم ودر مناطق حساس و تزریق آمپول بی حسی انجام میشود. لیفت با نخ به مدت ۴۵ دقیقه طول می کشد و نتایج آن در مورد نخهای کاگ بلافاصله ظاهر می‌شود.

لیفت با نخ به علت نتایج فوری و چشمگیر آن متقاضیان زیادی دارد . اصولاً ترکیب چند روش غیر تهاجمی در پزشکی زیبایی ، نتایج بهتری ایجاد می‌کند و حتی در بسیاری از موارد جایگزین عملهای جراحی می شود . در مرکز ما با ترکیب تردینگ و بوتاکس ، فیلر و رادیوفرکوئنسی متد منحصر به فردی ایجاد کرده ایم که باعث جوانسازی سه بعدی با اثرات طولانی مدت می شود .
یکی از کاربردهای بسیار مهم نخ ،لیفت بینی می باشد که نتایج آن بسیار زیبا و مطلوب می باشد.

اگر داروی خاصی مانند ایبوپروفن و آسپرین مصرف می کنید میبایست قبل از انجام کار قطع کنید و در صورت مصرف راکوتان انجام لیفت با نخ ممنوع است.

همچنین باید از مصرف سیگار و نیکوتین خودداری کنید،چون با تاخیر در مراحل بهبودی مواجه می شوید.