کاپینگ

کاپینگ درمانی برای از دست دادن وزن

دکتر مومیرا مبین

ماساژ لاغری هدفمند با کاپینگ

کاپینگ

روش کاپینگ باعث افزایش کارایی درمان و سرعت بخشیدن به روند لاغری می شود.

این چطوری کار میکنه؟

وقتی چربی باعث سلولیت شود ، با گذشت زمان ، می تواند تحت فرم توده هایی در زیر پوست شما سفت شود و تنها با یک ماساژ نمی توان آن را از بین برد.

کاپینگ درمانی با تحریک نقاط طب سوزنی و کشیدن آنها در امتداد خطوط لنفاوی باعث کاهش وزن و تسکین بدن می شود. این نقاط خاص اکسیژن گردش خون شما را با انرژی لازم برای متابولیسم چربی بدن از جمله چربی موجود در مناطق مشکل دار و چربی موجود در اندامهای داخلی شما فراهم می کند. گردش خون کارآمد تر می تواند از بین بردن سموم و آب اضافی که باعث ایجاد یا افزایش مشکلات وزن شما می شوند را تسهیل کند.

علاوه بر این ، مکش ایجاد شده به چربی واقع در سطح عمیق تر کمک می کند و آن را از الیاف جدا می کند. پس از پارگی ، مایع شده و تمام کمر آن از طریق سیستم لنفاوی بیرون می آید .

آیا نتایج فوراً قابل مشاهده است؟ 

به دلیل بهبود گردش خون لنفاوی و خون ، می توانید بعد از جلسه اول احساس تسکین فوری کنید. روز بعد بعضی افراد کمی احساس درد می کنند ، درست مثل اینکه یک جلسه یوگا شدید انجام داده اند! بعد از ۵-۶ جلسه ظاهر پوست شما یکنواخت تر خواهد شد. بعد از ۷-۱۰ جلسه پوست شما محکم تر و چربی های مقاوم از بین رفته است. تعداد جلسات به وضعیت فعلی هر فرد و همچنین بهداشت زندگی بستگی دارد. برخی از بیماران ممکن است به جلسات کمتری نیاز داشته باشند ، برخی دیگر.  

برنامه ماساژ لاغری هدفمند

درمانگران قادر خواهند بود تا پایان دوره ، هر جلسه را برای کار در مناطق خاص و جایگزین کردن آنها اختصاص دهند. 

کاپینگ

مزایای برنامه ماساژ لاغری

  • شکم ، پشت ، ران ، بازوها و سایر مناطق مشکل دار را شکل دهید
  • ضمن سفت شدن پوست ، سلولیت را در تمام بدن کاهش دهید
  • تحریک گردش خون
  • افزایش سطح انرژی

چربی های سطحی روی سطح شکم ، باسن ، ران ها و سایر مناطق مشکل ساز شکل می گیرد. این نوع چربی همچنین باعث سلولیت می شود ، که وقتی توده های چربی در زیر پوست شما به مرور زمان سخت می شود ، ایجاد می شود. چربی احشایی در شکم شما شکل می گیرد و در اطراف اندام های داخلی مانند کبد ، معده و روده ها نیز یافت می شود.چ