معیارهای انتخاب یک مرکز پزشکی زیبایی

معیارهای  مهم برای انتخاب روشهای جوانسازی  :

اگر قصد انجام  جوان سازی دارید  و نمی دانید  کدام یک از روش های پزشکی زیبایی  را انتخاب کنید  مطلب زیر را برای انتخاب بهترین مرکز و بهترین روش بخوانید.

معیارهای انتخاب یک مرکز  پزشکی زیبایی

۱- مراکز مجاز را جهت انجام کار انتخاب کنید. مراکز مجاز معمولامعرفی مناسبی از خود در اینترنت و شبکه های مجازی دارند.  بعضی از آنها امکان مشاوره ویدیویی یا غیر حضوری را نیز به شما میدهندکه می توانید قبل از حضور در مرکز با آنها مشاوره کنید.

۲- مهمترین و معتبرترین افراد برای یک توصیه پزشکی، زیباجویانی هستند که در آن مرکز  قبلا خدماتی دریافت کرده اند. اگر به طریقی بتوانید از آنها اطلاعاتی به دست آورید منبع خوبی هستند. می توانیدبه کامنت ها یا نظریات مشتریان در سایت یا پیج اینستاگرام مراجعه کنید .ما به شما این امکان را می دهیم که  بازیبا جویان قبلی  به صورت مستقیم در ارتباط باشید.

۳- مراکز معتبر به صورت کاملا شفاف خدمات خود را معرفی می کنند.

آنها در مورد نوع مواد مصرفی اطلاعات کافی به شما میدهند .کیفیت مواد مصرفی بسیار مهم است که می تواند هم باعث نتایج درخشان شود  و هم  سلامت شما  را تضمین می کند. من همیشه قبل ازاستفاده، مواد مصرفی و نوع آنها را به شما نشان می دهم و شما میتوانید تاریخ مصرف، نامه کشور سازنده و مجوز وزارت بهداشت آن راببینید و در مورد کیفیت آن تحقیق کنید .

۴- همیشه روش های کم خطر تر و ساده تر را در اولویت قرار دهید.

پزشکی زیبایی رشته ای از علم است که تلفیقی از پزشکی و هنرمحسوب می شود .در این رشته روش های با تهاجم کمتر در اولویت قرار می گیرند. یعنی اینکه شما می توانید به جای عمل های جراحی قرار می گیرند. یعنی اینکه شما می توانید به جای عمل های جراحی که نیازمند بیهوشی و برش و بخیه هستند و اغلب دوران نقاهت طولانی دارند و امکان عوارض نسبتا بالاتری در آنها به وجود دارداز روشهای ساده تر مانند لیفت با نخ ،بوتاکس و فیلر تزریق چربی وانواع دستگاه های جوانسازی که در ادامه توضیح میدهم استفاده

کنید.هرچند که بعضی از افراد الزاما نیاز به جراحی دارند . در مرکزما همه این امکانات وجود دارد و شما می توانید بسته به نیاز  خودمشاوره پزشکی رایگان و انالیز چهره تان با اطمینان بهترین برنامه را برای خودتان انتخاب کنید.

۵ -هزینه :مسلما هزینه خدمات در مراکز مختلف متفاوت است .دقت کنید که هزینه ها را به شما به صورت شفاف ارائه دهند تا شما بتوانیدآن را با مراکز دیگر مقایسه کنید و باکیفیت ترین خدمات را با مناسبترین قیمت انتخاب کنید. به علت ارتباط مستقیم که با مرکز مامیتوانید داشته باشید هزینه شما به حداقل خواهد رسید و در مرکز مابسته های خدمت ویژه  برای زیبا جویانی که به طور مکرر از خدمات دریافت میکنند  در نظر گرفته  شده که  هزینه های درمانی فرد  رابه نحو مطلوبی کاهش می دهد.

۶ -خدمات جانبی: بعضی از مراکز علاوه بر پزشکی زیبایی خدمات جانبی را به صورت رایگان به شما عرضه می کنند.  به علت تاکید مابر سبک زندگی سالم ، علاوه بر خدمات زیبایی صورت  به تناسب اندام  نیز اهمیت ویژه ای داده شده است و بر این اساس  شمااز افرها و جوایز متنوع   در هر بخش برخوردار می شوید که برای اطلاع از جزییات آن می توانید  به صفحه اینستاگرام مراجعه کنید یا تماس  تلفنی بگیرید.