ورزش های گروهی

ورزش های گروهی شاد را با مربی های مجرب در هورتن تجربه کنید و ساعاتی هیجان انگیز داشته باشید. میدانید جذابیت این کلاس‌ها در چیست؟
لطفاً از خودتون بپرسید واقعاً از رشته ورزشی که انتخاب میکنید چه انتظاراتی دارید :
بالا بردن قدرت شما؟
استقامت سرعت؟
یا انعطاف پذیری؟
بالا بردن توان قلبی عروقی؟
خوش فرم شدن بدن؟ سفت شدن عضلات ؟شادی و هیجان؟
بالا رفتن اعتماد به نفستون ؟
آرامش؟
کسب مهارت های خاص مثل حرکات ریتمیک جهت هماهنگی عصب و عضله ؟
ورزش های گروهی
قطعاً دوست ندارید حرکات تکراری و خسته کننده را به طور مداوم تجربه کنید یک محیط پر هیجان نیز می خواهید که انگیزه شما را برای هرچه بیشتر نتیجه گرفتن تقویت کنید همه این فاکتورها در کلاس های آمادگی جسمانی ریتمیک باشگاه هورتن لحاظ شده است.
باشگاه
سری به مجموعه پزشکی ورزشی هورتن و باشگاه و کلاس های آن بزنید تا نتایج باورنکردنی شرکت در کلاس های گروهی و  یا با مربی خصوصی را تجربه کنید.
همچنین شما می توانید از کلاسهای خصوصی مجموعه پزشکی ورزشی هورتن نیز استفاده کنید.
شایان ذکر است که ما در مجموعه پزشکی ورزشی هورتن کلاس های ایفیت را نیز داریم و کسانی که می خواهند وزن خود را به سرعت کم کنند می توانند از این گزینه استفاده کنند.
در مجموعه پزشکی ورزشی هورتن اگر بخواهید از خدمات باشگاه استفاده کنید  شما یک جلسه ورزش های گروهی را مهمان این مجموعه هستید و مشاوره کامل از تمام پکیج ها به شما داده خواهد شد. همچنین شما می توانید با آنالیز بدن خود در ابتدای دوره از میزان چربی و عضله خود آگاهی یابید و ورزشی که مناسب برای شما می باشد را به توصیه پزشک انتخاب کنید.
ما آنچه برای رفاه شما لازم است در نظر گرفته ایم و شما حتی نگران شست و شوی لباس های ورزشی تان نباشید چون این کار را برایتان انجام می دهیم . 

جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با پکیج ها و ررزو وقت برای مشاوره رایگان با پشتیبان های ما تماس بگیرید

اینجا کلیک کنید