۲۰ سال سابقه کار پزشکی به من آموخت که قرص و دارو درمان بسیاری از دردها نیست چاقوی جراحی و وسایل تشخیصی ممکن است لازم باشد ولی اکسیری که به عقیده من معجزه می کند توان نامحدود ذهنی فرد است وقتی اعتقاد داریم که من لایق بهترینها هستم دیگر به خود صدمه نمی زنیم سلامتی مان را به خطر نمی اندازیم و زندگی را در تعادل و آرامش پیش می بریم.

من دکتر الهه تیموری فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس در سال ۱۳۷۷ هستم در سال ۱۳۸۲ فعالیت در حوزه پزشکی زیبایی را شروع کردم و کلینیک تخصصی پوست و مو تأسیس نمودم در طی این دوره همکاری نزدیک با متخصصان پوست و جراحان پلاستیک بسیاری  داشته‌ام.

بدیهی است لازمه داشتن سلامت زیبایی و تناسب اندام سبک زندگی سالم می باشد و این میسر نمی شود مگر اینکه فرد بتواند خدمات با کیفیت و علمی و همه جانبه در این راستا را دریافت کند.

به منظور ارائه خدمات ۳۶۰ در این مورد باشگاه ورزشی هورتن را در سال ۱۳۹۶ تاسیس کردم آنچه در هورتن به آن می پردازیم کلیه نیازها از بعد تغذیه ؛ ورزش پزشکی و روانشناسی با تأکید بر روش های نوین موثر و غیرتهاجمی می باشد که محور اصلی تنظیم برنامه وضعیت زندگی هر فرد می باشد.

امیداست حضور شما در هورتن به خاطرات خوش تبدیل شود.